ОД МИНУС 18 ДО ПОБЕДЕ: Партизан великим преокретом завршио шпанску турнеју

14.09.2022. 22:06
Željko Obradović, KK Partizan
Жељко Обрадовић, KK Партизан / Извор: МН Press

Вукчевић јунак.

Кошаркаши Партизана славили су у пријатељском мечу у оквиру турнеје у Шпанији пред почетак сезоне. Црно-бели су били бољи од Манресе 98:96 (22:34, 21:19, 27:24, 28:19).

КАДАР НЕВЕРА! Са 1.000 динара у џепу за ЈЕДАН ДАН постао МИЛИОНЕР – ова прича ће вас одушевити! (ФОТО)

KK ПАРТИЗАН УЗ НОВОГ ПРЕДСЕДНИКА: Са Мијаиловићем долазе бољи дани

МИЈАИЛОВИЋ ИПАК ПРЕДСЕДНИК ЈСД ПАРТИЗАН: Стигла је потврда из АПР-а да је све било регуларно

Тим Жељка Обрадовића је после пораза од Фуенлабраде и Хувентуда, сада заређао две победе, у уторак је савладана Барселона, а данас тим Педра Мартинеза.

Партизан је у првој деоници примио чак 34 поена, а до краја полувремена је било чак и 18 поена у корист Манресе, али је полувреме завршено серијом од 8:0 у корист црно-белих.

У трећем кварталу сјајна игра црно-белих и смањење заостатка на минус три, а онда у последњој деоници после серије од 10:0 Партизан је био на 89:87.

Тајсон Перез је прекинуо серију Партизана, пробудио се домаћин, али је гост био у налету и на крају први пут повео на утакмици са 98:96, испоставило се да је то био и коначан резултат.

Црно-белима сада следи пут у Београд где ће пар дана тренирати, а онда следи пут за Русију на међународни турнир, где ће Партизан одиграти три утакмице, од чега две против Зенита и Локомотиве.

Најновије вести о KK Партизан прочитајте ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како преко 20.000 Гробара пева Ој Косово Косово у Арени против Макабија