ПА ЗАР ОПЕТ: Богдана поново зауставио Србин, овога пута Рајаковић (ВИДЕО)

14.12.2023. 08:18
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Профимедиа

Репторси прекинули серију пораза.

Богдан Богдановић игра у великој форми, али нема прилике да се радује победама, а највећи разлог у последње две утакмице су земљаци из Србије.

БОМБА: Ђорђевић преузима репрезентацију због које је ПЛАКАЛА СрбијаSaÅ¡a Đorđević

БОМБА: Ђорђевић преузима репрезентацију због које је ПЛАКАЛА Србија

”ДОНЕЋЕМО ОДЛУКУ У ПОСЛЕДЊЕМ ТРЕНУТКУ”: Сферопулос се огласио о ПОЈАЧАЊУ пред АлбуJanis Sferopulos

ЖАЛГИРИС ДЕСЕТКОВАН ПРЕД ПАРТИЗАН: И новајлија пропушта меч са црно-белима?Kazis Maksvitis

ЖАЛГИРИС ДЕСЕТКОВАН ПРЕД ПАРТИЗАН: И новајлија пропушта меч са црно-белима?

Пре два дана Богдан је постгао 40 поена, убацио десет тројки, али су се његовом тиму испречили Никола Јокић и Денвер.

Слична прича поновила се и у Канади. Богдановић је постигао 20 поена, имао три скока и пет асистенција, али су се радовали играчи Торонота које са клупе предводи Чачанин Дарко Рајаковић - 135:128. Репторси су тако прекинули серији од четири везана пораза.

Торонто је боље ушао у меч и након уводне предности, одржавао разлику, која је у првој четвртини ишла и до седам поена. Потом је на паркет ушао Богдановић, повезао неколико добрих напада Хокса, придружио му се Треј Јанг и Атланта је преокретнула. У истом ритму наставили су и у другој деоници, па су до полувремена стекли и двоцифрену предност, 50:38, али се Рајаковић састав вратио у наставку дуела.

Торонто је узвратио у трећој деоници, стигао и до 11, да би потом у последној четвртини стигао до максималних 14 поена предности 127:113 и било је јасно да ће славити.

Најефикаснији у победничкој екипи био је Паскал Сијакам са 33 поена, док се у екипи Хокса истакао Треј Јанг са 35 поена и чак 17 асистенција.