ПАРНИ ВАЉАК ЈОШ УВЕК СТОЈИ: Нови ПОРАЗ Партизана пред старт нове сезоне

01.09.2018. 21:04
KK Partizan
KK Партизан

Клуж зауставио црно-беле.

У другој тест утакмици ове сезоне, Партизан НИС је у свом тренинг центру изгубио од Клужа са 68:75 (19:17, 23:24, 14:20, 12:14).

ЛИГА 1: Свеци МАКСИМАЛНИ, а какве су ГОЛЧИНЕ дали Ди Марија и Мбапе (ВИДЕО)

НЕЈМАР ОДГОВОРИО КРИТИЧАРИМА: Погледајте како је бразилски голгетер прославио гол (ВИДЕО)

Кошаркаши Партизана НИС, одиграли су вечерас другу тест утакмицу током припрема за сезону 2018/19. У чврстој утакмици против румунског Клужа, црно-бели су наступили без Величковића, Аранитовића и Пејџа, а тренер Чанак је распоредио минутажу на све играче који су вечерас били у саставу.

Током прве три четвртине, екипе су се смењивале у вођству, а гости су до одлучујуће предности дошли у последњој деоници.

Црно-бели ће у уторак отпутовати у Шпанију где ће одиграти серију тест мечева. Следећу проверу, Партизан НИС ће имати 5. септембра против Басконије.