ЕВРОКУП: Партизан ВОДИ против моћних Руса (ПОЛУВРЕМЕ)

17.11.2020. 21:08
Partizan - Uniks
Партизан - Уникс / Извор: МН Press

Занимљива утакмица.

Кошаркаши Партизана дочекали су Уникс у Еврокупу. После првих 20 минута резултат је 40:39 за српског представника. Ово је битан меч за црно-беле који тренутно имају учинак од 2-3, док моћна екипа из Русије има 4-2.

"РЕВОЛВЕРАШКИ" ОБРАЧУН У МОСКВИ: Били Берон РАФАЛОМ одговорио НЕЗАУСТАВЉИВОМ Шведу! На крају... (ВИДЕО)

ТУГА У КРАГУЈЕВЦУ: Преминуо КОШАРКАШ Радничког и освајач СВЕТСКЕ медаље

ПРШТАЛО У СРПСКОМ ДЕРБИЈУ: Драма у мечу Мицића и Лучића - последња 4 поена су ОДЛУЧИЛА (ВИДЕО)

Прва четвртина завршена је резултатом 26:20 за Уникс, а интересантно је да Партизан ниједног момента није водио. Било је 2:2 и 4:4, а све остало време су Руси били у предности.

Партизан је први пут повео са 33:32 на пет минута и десет секунди пре краја полувремена. Борбеност је била видљива код црно-белих и то се одразило и на добар резултат против изузетно kvalitettnig противника.

Најефикаснији после првог дела је двојац Партизана Коди Милер Мекинтајер - Радев Загорац са по девет поена. Код Руса Колешников и Морган имају по седам.