ПЛЕЈ-ОФ ТУРСКЕ: Ефес МУЧИО шампиона до последње четвртине! А онда је Србин узео ствар у своје руке!

19.06.2019. 21:08
Željko Obradović
Жељко Обрадовић / Извор: МН Press

Драма није изостала.

О шампиону Турске одлучиваће - мајсторица! Кошаркаши Фенербахчеа победили су у шестом мечу финалне серије плеј-офа националног првенства Ефес пред својим навијачима 85:69 (17:14, 21:22, 15:16, 32:17) и изборили седму утакмицу, у којој ће Пивари бити домаћини.

ЛОШ СТАРТ СРПСКИХ БАСКЕТАША: Поразом ЗАПОЧЕЛИ одбрану титуле првака света

ДЕЛИЈЕ ЋЕ СЕ ЗАЉУБИТИ МОМЕНТАЛНО: Ово је нови изглед зида покрај терена на Малом Калемегдану (ФОТО)

ГРОБАРИ У ШОКУ: Један од најбољих играча Партизана напустио црно-беле! (ФОТО)

Велика неизвесност владала је до последње деонице, ривали су се смењивали у вођству, да би у одлучујућој четвртини изабраници Жељка Обрадовића демонстрирали силу и овај део игре решили у своју корист са 15 (32:17).

Најбољи у победничком тиму био је Марко Гудурић, српски ас је за 25 минута на паркету постигао 21 поен. Уз раме му је био Николо Мели са 14 кошева, по 11 су дали Слукас и Али, док је Никола Калинић убацио 10 поена.

СВЕ ГРМИ: Вујошевић о корацима Берона и титули Звезде! Ово нико није очекивао

САСТАЛИ СЕ АБА ЛИГАШИ: Одржан састанак у Франкфурту (ФОТО)

У екипи Ефеса, Шејн Ларкин је био најефикаснији са 16 кошева, Васа Мицић и Хрват Крунослав Симон дали су по 12, а Брајан Данстон 11 поена.

Одлучујућа пета утакмица финала турског плеј-офа игра се у петак (19).

Погледајте како изгледа Вирџинија Михајловић, ћерка тренера Болоње Синише Михајловића.