РАЈАКОВИЋЕВИ РЕПТОРСИ НЕМОЋНИ: Историјска партија Инграма!

06.02.2024. 08:54
Darko RAJAKOVIĆ
Дарко РАЈАКОВИЋ / Извор: Профимедиа

Невероватна кошарка...

.Кошаркаши Њу Орлеанса победили су Торонто 138:100 и нанели му осми пораз у последњих девет утакмица.

БОГДАНОВИЋ ЦЕПАО МРЕЖИЦЕ: Србин блистао у новом поразу Атланте!Bogdan Bogdanović

БОГДАНОВИЋ ЦЕПАО МРЕЖИЦЕ: Србин блистао у новом поразу Атланте!

Гуровић најавио повратак у Звезду: Неки играчи нису за црвено-беле, бивши тренер је направио кардиналне грешкеMilan Gurović

СФЕРОПУЛОС: Све су погодили, ниједног тренутка нисмо били у игриJanis Sferopulos

СФЕРОПУЛОС: Све су погодили, ниједног тренутка нисмо били у игри

Пеликансе је предводио Брендон Инграм са 41 поеном, девет асистенција и шест скокова.

Шутирао је за три пона 8/11, а у последња три минута треће четвртине постигао је пет узастопних тројки.

Тако је постао први играч у историји НБА лиги који је у једној утакмици постигао најмање 40 поена и најмање осам тројки уз шут 75 одсто, а да није имао ниједну изгубљену лопту.

Си Џеј Мекалум допринео је трећој узастопној победи Њу Орлеанса са 20 поена, Зајон Вилијамсон са 16, а Јонас Валанчијунас са 10 поена и 12 скокова.

У екипи Торонта, коју са клупе предводи српски тренер Дарко Рајаковић, најефикаснији је био Грејди Дик са 22 поена, Скоти Барнс додао је 17, а Јакоб Поелтл 14 поена и девет скокова.