ПОСЛЕ ВЕЛИКЕ ПОБЕДЕ ОГЛАСИО СЕ БОГДАНОВИЋ: ЧЕСТИТАО Партизану али и ОВОМ КЛУБУ (ФОТО)

17.02.2020. 11:02
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Профимедиа

Дупло славље.

Партизан је у драматичној завршници победио Црвену звезду 85:84 и трећи пут узастопно освојио "Жућкову левицу", иако су црвено-бели 17,5 секунди пре краја регуларног дела имала плус шест. Српски репрезентативац и бивши кошаркаш Партизана, Богдан Богдановић огласио се на Твитеру одмах по завршетку утакмице и честитао свом клубу победу над градским ривалом.

ЛУКА, ЦАРЕ: Дончићев потез на Ол стару ОДУШЕВИО је целу Србију (ВИДЕО)

МЕЧ ЗА ПАМЋЕЊЕ У ЧИКАГУ: ОВО се не виђа ни у борби за ПРСТЕН! Поен решио ПОБЕДНИКА, ево ко је славио (ВИДЕО)

ЈОКИЋ ТРОЈКОМ ПРЕОКРЕНУО РЕЗУЛТАТ: И 12 МИНУТА му је довољно да ЗАБЛИСТА (ВИДЕО)

Бек Сакраменто Кингса има разлога за дупло славље, пошто је још један његов бивши клуб освојио куп такмичење. У питању је Фенербахче!

Погледајте како изгледа глумица и ТВ водитељка Софија Рајовић, бивша девојка Милоша Теодосића

ДАН ПОСЛЕ ВЕЛИКОГ ТРИЈУМФА: Огласио се председник Партизана! Мијаиловић је имао поруку и за Звезду!

ОДЛАЗАК ЛЕГЕНДЕ ЈУНАЈТЕДА: Преминуо ХЕРОЈ који је СПАСАО СРБЕ у авионској несрећи

ШТА СЕ ДЕСИЛО СА ПАРТИЗАНОВИМ СТРАНЦЕМ? Тринкијеријев потез многе је оставио у ЧУДУ!