ПРАВО У ЦЕНТАР: После пораза од ЦСКА, Штимац истакао ДВЕ СТВАРИ које су пресудиле Звезди! (ВИДЕО)

21.02.2020. 21:42
Vladimir Štimac
Владимир Штимац / Извор: Србија Данас

Московљани славили у београдској арени.

Кошаркаши Црвене звезде поражени су од ЦСКА са 86:81 у 25. колу Евролиге, а центар црвено-белих Владимир Штимац рекао је новинарима после меча да је неуспеху кумовао "тежак распоред", али и одлични Мајк Џејмс.

БЕЗ ДРАМЕ У АРЕНИ: Звезда се ДРЖАЛА 35 минута, БРУТАЛНИ Џејмс предводио ЦСКА до победе! (ВИДЕО)

КАКВА ПРОВОКАЦИЈА: Двоје Руса дошло са шаловима Партизана, ево шта се онда догодило (ВИДЕО)

СПЕЦИЈАЛНИ ГОСТ У АРЕНИ: НБА легенда гледала Звезду (ФОТО)

Штимац је истакао да је екипи фалила енергија услед великог броја утакмица, а додао је и да на пораз није утицао шокантан расплет финала Купа Радивоја Кораћа у Нишу јер сви требају да иду "утакмицу по утакмицу".

Комплетну изјаву центра Црвене звезде можете послушати у видеу.

Подсетимо, црвено-бели су се 15. евролигашким поразом значајно удаљили од пласмана у Топ 8, а стање на табели можете погледати у наставку.

Anđelo Ranković
Анђело Ранковић / Извор: Foto:Youtube printscreen/Zadruga Official

Погледајте како изгледа Наталија Мандиола, чилеанска спортска новинарка

СУПЕРЛИГА: Тешка повреда, три пенала и ПРЕОКРЕТ Голубова на КРОВУ, Лучанци славили у Ивањици!

ДЕЛИЈЕ СУ ЈАСНЕ: Порука навијача ПРЕЈАКА! (ВИДЕО)

ЛУКА ЈОВИЋ ИЗНЕНАДИО НАВИЈАЧЕ: На ово се чекало!