НИКАКВА ИДЕЈА У НАПАДУ, У ОДБРАНИ БУШНИ Маринковић најискренији од свих: "Катастрофа..."

11.09.2022. 21:55
Vanja Marinković
Вања Маринковић / Извор: МН Press

Све је рекао.

Кошаркашка репрезентација Србије изгубила је од Италије у осмини финала Евробаскета резултатом 94:86 и ван свих надања рано је елиминисана на турниру.

О ОВОМЕ НИЈЕ ДО САДА ПРИЧАО: Селектор Пешић открио неке тајне после запањујућег пораза

ПОЦЕКО У ЕКСТАЗИ: После победе над Србијом, селектор Италије СКОЧИО на Јаниса, погледајте реакцију Грка (ВИДЕО)

СРПСКА ЈАВНОСТ ШОКИРАНА: Ово су прве реакције на елиминацију, а све критике иду ЊЕМУ! Људи се враћају на ЈЕДНО ИМЕ

Српски репрезентативац Вања Маринковић сматра да није толико важно што је Србија добро почела меч.

- Џабе кад смо лоше завршили. Не знам шта бих рекао. Катастрофа. Они су дали сваки шут у другом полувремену, ушли су у серију. Не знам колико тројки заредом, а ми нисмо дали кош неколико минута. Нисмо имали никакву идеју у нападу, а у одбрани смо били бушни. Катастрофа, неочекивано. Мислим, није ни неочекивано, већ сам рекао раније да Италија уопште није лоша екипа - једва је превалио преко усана Вања.

Италија ће у четвртфиналу Евробаскета играти против Француске.

Најновије вести о Евробаскету можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте закуцавање Мирослава Радуљице преко Хрвата Дарија Шарића