СРБИН ПРАВИО ШОУ: Боби закуцавао као звер, саиграчи одлепили! Умало дабл-дабл (ВИДЕО)

29.10.2018. 07:48
Boban Marjanović
Бобан Марјановић / Извор: Реутерс

И Милош Теодосић имао запажене потезе.

ЛА Клиперси су наставили да нижу победе у НБА, овога пута надиграли су Вашингтон Визардсе резултатом 136:104. Одличну партију свог тима атрактивним потезима и закуцавањима крунисао је Бобан Марјановић.

ПОСЛЕ БЛАМАЖЕ У ЕЛ КЛАСИКУ: Реал уручио ОТКАЗ Лопетегију! Заказија промоција његовог НАСЛЕДНИКА (ФОТО)

ЏИКИЋ БЕСНЕО ПОСЛЕ ПОРАЗА: Изнео низ критика на рачун играча, било је ту и ТЕШКИХ речи! (ВИДЕО)

Бобан Марјановић / Извор: Танјуг

Српски центар је за 11 минута на паркету забележио 13 поена, девет скокова и две рампе уз шест погођених шутева из игре из седам покушаја.

Марјановић је добио шансу у последњој четвртини и дотукао ривала из престонице САД. Србин је био незаустављив, а закуавао је чак и под фаулом. Његови потези изазивали су одушевљење резервних играча Клиперса.

Други српски ас у тиму из ЛА Милош Теоодосић је за 10 минута на паркету сакупио по три поена и асистенције, а нарочито ефекно је било додавање у стилу мајстора америчког фудбала.

Најбољи у тим Клиперса био је Тобијас Херис са 22 поена и 11 скокова, а у тиму Вашингтона се истака Бредли Бил са 20 поена и седам скокова. Тим из ЛА је тренутно четврти на Западу са учинком 4-2.