СУПЕР ЛИГА ПЛЕЈ-ОФ: Пантери ДЕМОЛИРАЛИ Златибор са 49 разлике! (ФОТО)

22.05.2018. 19:57
KK FMP
KK ФМП / Извор: МН Press

Убедљиво.

Кошаркаши ФМП-а декласирали су у Железнику екипу Златибора, у првом мечу четвртфинала плеј-офа Супер лиге. Пантери су славили резултатом 102:53 и повели у серији са 1:0.

ДО МЕСЕЦА И НАЗАД! Кошаркаш звезде покидао у црвено-белом дресу. Да се најежиш! (ФОТО)

МИЛАНО СЕ СПРЕМА ЗА ТИТУЛУ: Верују у Мицова, Србин оправдао очекивања (ФОТО)

Nemanja Nenadić
Немања Ненадић / Извор: МН Press

ВЕЧИТИ "ГУБИТНИЦИ" МЕЊАЈУ ТРЕНЕРА: Ко ће уместо Итудиса сести на клупу Армејаца (ФОТО ВИДЕО)

Само четири минута требало је домаћину да стекне прву двоцифрену предност (15:5), а како је меч одмицао расла је резултатска разлика. ФМП је на одмор отишао са вођством од 30 поена, па је тренер Владимир Јовановић указао шансу готово свим играчима равноправном минутажом.

Најефикаснији у победничком тиму били су Радован Ђоковић са 15 и Немања Ненадић са 13 кошева, док је један мање убацио Стефан Пот. У екипи Златибора прелазну оцену заслужили су само Светозар Поповић са 16 и Радомир Маројевић са 14 поена.

Наредни дуел игра се у четвртак, Златибор ће покушати да избори мајсторици у серији која се игра на две победе.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.