УЗБУДЉИВИЈЕ НЕГО У НИШУ: Победника Купа Немачке одлучила тројка две секунде пре краја (ВИДЕО)

17.02.2019. 19:25
KK Brose Bamberg, KK Alba
KK Бросе Бамберг, KK Алба / Извор: Фото: Twitter принсцреен/БросеБамберг

Сјајан меч.

Кошаркаши Бросе Бамберга славили су у финалу немачког купа против берлинске Албе, резултатом 83:82.

Добили су кошаркаши Бамберга први квартал са 20:16, до полувремена су предност увећали на седам поена.

У трећој четвртини успевају да остану испред ривала, додатно повећавају предност пред одлучујући квартал на девет поена.

Ипак, у финишу утакмице Алба прави серију 8:0 и поравнава резултат.

ЛЕНДЕЈЛ ЈЕ ДОНЕО ТРОФЕЈ: Овако је изгледао ФАУЛ после кога је Партизан пресудио Звезди (ВИДЕО)

Дошли су кошаркаши Албе и до преокрета, након поена Гиедраитиса повели су са два поена разлике на 28 секунди до краја.

НОВИ ТРОФЕЈ ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА: Фенербахче славио у финалу Купа Турске (ФОТО)

А онда, Рајс маши тројку на пет секунди до краја на другој страни, Рубит хвата офанзивни скок, лопта долази до Зисиса, који погађа тројку на две секунде до краја и потом користи фаул вишка који је Бамберг имао.

Сикма је са звуком сирене покушао да донесе нови преокрет, али није био прецизан, победа Бамберга у драматичној завршници.

Победнички састав предвоили су Тајрис Рајс са 20 поена, јунак Зисис са 19 поена и осам асистенција, као и Херис са 15 поена.

Код Албе 23 поена Гиедраитиса, 17 је додао Тајман, док је Nnoko уписао 13 поена и девевт скокова. Двоцифрен и Сива са 12 поена и седам асистенција.

Погледајте како изгледа најпознатија сурферка Анастасија Ешли.