ЗАМАЛО ТРИПЛ-ДАБЛ ЈОКИЋА: Денвер савладао Лејкерсе, Језераши и даље без победе (ВИДЕО)

27.10.2022. 08:41
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Профимедиа

Треће славље Нагетса.

Кошаркаши Денвер Нагетса савалдали су ноћас Лос Анђелес Лејкерсе пред својим навијачима 110:99 и тако нанели Језерашима четврти пораз од почетка сезоне, док је тим Николе Јокића остварио трећу победу. Лејкерси су уз Сакраменто и Орландо једини тим у лиги који још увек нема победу. Никола Јокић одгирао је меч на свом нивоу и оста за једну асистенцију кратак од трипл-дабла.

КРАЉ НА КОЛЕНИМА! Како славни људи одвлаче девојке у кревет? Пошаљу телохранитеље и траже уговор О ТАЈНОСТИ

ЦЕДЕВИТА ОЛИМПИЈА У ПРОБЛЕМУ: Нови пораз Змајчека у Еврокупу

ДРАМА У ЖЕЛЕЗНИКУ: Победа Звезде после продужетка у Еврокупу

Денвер је са Лејкерсима одиграо изједнарено прво полувреме током којег су оба тима добила по једну четвртину, да би на великом одмору резултат био 54:54. Међутим, у трећој чтвретини Нагетси су су потпуно надиграли Лејкерсе који су били без Расела Вестбрука који је пропустио меч због проблема са тетивом. У тој деоници су Нагетси стекли двоцифрену предност коју су у последњих 12 минута Лејкерси у два наврата успели да смање на седам поена заостатка, алои више од тога нису могли и претпрели су четврти пораз.

Никола Јокић је предводио Денвер са 31 поеном, 13 скокова и девет асистенција уз четири украдене лопте, док је Брус Браун постигао 18. Код Лејкерса је најефикаснији био Ентони Дејвис са 22 поена уз 14 скокова, а Леброн Џејмс је постигао 19 поена уз девет асистенција и седам скокова.