08.04.2023. 21:05
ŽKK Crvena zvezda
ŽKK Црвена звезда / Извор: СД/илустрација

Сачувале предност стечену у првом полувремену.

Кошаркашице Црвене звезде савалдале су на свом терену екипу Краљева са 73:66 у првој утакмици финала Суперлиге Србије.

И кад те неће, точак среће се окреће

НЕДОПУСТИВО! Новак Ђоковић на удару Делија јер је одвео сина на меч Партизана

Прва деоница припала је дамама у црвено-белом, а на полувремену су домаће имале двоцифрену предност ( 13).

Покушале су "грације" из Краљева да се у трећој деоници врате у игру, и у истом ритму наставиле у последњој четвртини, али снаге за поравнање није било.

Амриканке у гостујућем тиму, Исли и Едвардс биле су најефикасније са 19 и 16 поена, али им је изостала помоћ саиграчица. У екипи Звезде најбоља је била Хол са 16, док је два мање убацила Наумчев.

Краљевчанке ће бити домаћин у другом сусрету, који се игра 12. априла, а победник првенства биће екипа која прва стигне до три победе.