ЗВЕЗДА ЈЕ ПОБЕДИЛА, ТОМИЋ СИПАО ВАТРУ: Овакву конференцију никад нисте чули у Србији (ФОТО)

28.09.2018. 22:39
Milan Tomić
Милан Томић / Извор: МН Press

Црвено-бели савладали Цибону у првом колу АБА лиге.

Кошаркаши Црвене звезде теже него што се очекивало савладали су Цибону са 78:68 у првом колу АБА лиге. Публика у дворани ''Александар Николић'' очекивала је да ће освајач Суперкупа лако изаћи на крај са Загрепчанима, али су изабраници Милана Томића морали добро да се помуче како би остварили победу. После меча Томић је био видно незадовољан.

АБА ЛИГА: Сваки почетак је тежак, Звезда у финишу сломила отпор Цибоне (ФОТО)

ПУКАО МУ ФИЛМ! Томић направио НЕВИЂЕНИ потез у другом минуту другог полувремена (ФОТО)

- Извињавам се Звездиној публици на оваквој игри. За мене је то срамота. Ово је била једна од најружнијих утакмица које сам гледао. Није проблем ни да се изгуби у Београду од Цибоне. Одједном смо постали велика екипа после Суперкупа. Боље сада да овако играмо него у марту и априлу - рекао је Томић. - Овај тим ако се опусти два дана на тренингу биће проблема.

Muhamed Faje
Мухамед Фаје / Извор: МН Press

Томић је упозоравао играче после освојеног Суперкупа да неће ништа бити лако током сезоне, али се чини да поруку нису до краја схватили.

- Од уторка причам да нема лаке утакмице. Мој проблем је што нису били концентрисани, ја не гледам поене, после 10 добрих одбрана нисмо могли да ухватимо лопту - незадовољан је био Томић који није хтео да коментарише замену целе петорке. - Добро је да смо победили поред свега јер се тако гради победнички ментаслитет.

СВИ СУ ОСТАЛИ У ЧУДУ: Ноле дошао да гледа Звезду, а после 15 минута ШОКИРАО све у Пиониру (ВИДЕО)

Занимљив одговор дао је Томић када су га новинари питали чиме је незадовољан са меча против Цибоне, пошто је тренер црвено-белих само кратко рекао ''Svime''.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.