ЗВЕЗДА НИЈЕ УСПЕЛА: Црвено-бели поражени од Стела Азуре и остали без финала

19.05.2018. 15:52
Juniori KK Crvena zvezda
Јуниори KK Црвена звезда / Извор: МН Press

Италијански тим славио са 75:64.

Јуниори Црвене звезде нису успели да обезбеде пласмана у финале пошто су у последњем колу групне фазе поражени од италијанске Стела Азуре са 64:75 (20:24, 22:13, 14:23, 8:15) која је максималне три победе обезбедила меч за трофеј.

ЂОРДИ ОТКРИО КОЛИКО КОШТА ИСТУПАЊЕ: Грци би морали да одвоје много новца

ЕВРОЛИГА ЈЕ ТО СНИМИЛА: Перо и Богдан препоручили гостима Београда храну, али на свој начин (ВИДЕО)

Тим Бојана Ђерића је после четири поена заостатка у првој четвртини успео то да надокнади у другој деоници и обезбеди пет понеа предности на полувремену (42:37). У трећој деоници Стела Азура је била много бољи ривал, агресивном игром у нападу успела је да сведе актуелног шампиона Србије на само 13 поена и тако преузме контролу над утакмицом, да би у последњој четвртини сигурном игром обезбедили тријумф

ДОНЧИЋ: Реал апсолутно заслужио финале

Стела Азуру је до победе предводио Лука Конти са 23 поена, а пратио га је Далф Адем Пинопио са 19 поена. Најефикаснији у редовима Звезде био је Аријан Лакић са 15 поена, док је Марко Павићевић постигао 14.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.