БРАЗИЛ ДЕМОЛИРАО НЕМАЧКУ: Ришарлисон је јунак Селесаа

22.07.2021. 16:17
Rišarlison
Ришарлисон / Извор: Реутерс

Звезда Евертона приредила невероватан шоу.

Фудбалери Бразила савладали су Немачку резултатом 4:2 у првом колу групе Д на Олимпијским играма.

ЧУДА У ТОКИЈУ: Мексико ДЕКЛАСИРАО Француску! Нови Зеланд исписао историју

ПОЗНАТА И САТНИЦА МЕЧЕВА: Ево када Ђоковић креће ка злату! Многи се неће НАСПАВАТИ!

МАРИНА НЕМА ДИЛЕМУ: Група је тешка, идемо корак по корак

Иако је променила тренера и добар део тима, Војводина је успела да ремизира са Звездом на Маракани, што јој је дало крила пред данашње (17.30) гостовање литванског Паневежису у Лиги Конференције. Квота на двојку у Литванији је 1,95, док је кец 3,80, а икс 3,30. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Паневежис - Војводина.

Селесао је водио 3:0 после првих 45 минута, а апсолутни херој био је нападач Евертона Ришарлисон. Брзоноги фудбалер је постигао хет-трик за само пола сата игре -  мрежу је тресао у 7, 22. и 30. минуту.

У наставку је Немачка у 57. минуту преко Амирија, који је шутирао, а голман Бразила Сантош очајно реаговао.

Панцери су остали са десеторицом у 63. минуту, након другог жутог картона за Арнолда, међутим, то их није спутало да стигну до још једног гола.

Овога пута стрелац у 84. минуту је био Аше, после асистенције Раума.

Коначан резултат поставио је Паулињо у последњим тренуцима сусрета. Нападач Бајер Леверкузен на сјајан начин је крунисао одличан контранапад Гимараеша.