ДРАМА ДОСТОЈНА ВЕЧИТОГ ДЕРБИЈА: Звезда ломила Партизан, црно-бели све стизали и на крају ИПАК ПОСУСТАЛИ

16.01.2021. 18:25
Veljko Tankosić
Вељко Танкосић / Извор: МН Press

Није имао снаге Партизан да се поново врати у меч.

Црвена звезда је савладала Партизан после велике борбе на базену Спортског центра Милан Гале Мушкатировић и стигли до треће победе у групи А чиме су сачували могућност да се нађу на финалном турниру Регионалне лиге - 9:7 (3:0, 2:4, 2:2, 2:1).

Имаш 1500 разлога да кликнеш, а само 1 клик је довољан за КЕШ ИСПЛАТУ!

ГУЛИВЕР МЕЂУ ЛИЛИПУТАНЦИМА: Бежите, иде ЏИН! Има 110 кг и 192 цм, ОН је највећи ХИТ такмичења (ВИДЕО)

НЕПРИЈАТНО ИЗНЕНАЂЕЊЕ ЗА КОМШИЈЕ: Фаворизовани Хрвати губили читав меч и на крају једва извукли бод после пенала 9 секунди пре краја

Црвена звезда је далеко боље почела сусрет, стигла до 4:0 у току прве четвртине, али су црно-бели успели да стигну до изједначења стрпљивом игром. Ипак, са петерца је Звезда поново повела.

Звезда је стигла до 6:4, али је и то Партизан успео да изједначи и у току треће четвртине стигло се до 6:6. Агонија црвено-белих у завршници трећег периода завршена је голом Вукићевића са два метра. Претходно су црвено-бели успели да одбране напад Партизана са играчем више и тако спрече Королијин тим да дође до потпуног преокрета.

Vk Partizan
Вк Партизан / Извор: МН Press

Звезда је до нове предности од два гола стигла поготком Вука Милојевића, али је распуцани Андреј Бараћ три минута пре краја вратио велику неизвесност у меч. Меч је преломио Вељко Танкосић поготком 58 секунди пре краја меча.

Два дана раније, "вечити" су имали половичан учинак. Партизан је поражен од Младости 20:9, док су црвено-бели били бољи од Приморја у правој драми и славили 12:11.