ДА СЕ ЗНА КО ЈЕ ШАМПИОН: Ново злато и титула за Дамира Микеца

14.03.2022. 14:54
Damir Mikec
Дамир Микец / Извор: Профимедиа

Без премца.

Олимпијски вицешампион у стрељаштву Дамир Микец одбранио је титулу у такмичењу ваздушним пиштољем на Првенству Србије у Нишу

ЧЕШКА ДОБРА ПРИПРЕМА ЗА БАРАЖ: Ђерона задовољан - "Интересантна су екипа"

ИСТОРИЈСКА МЕДАЉА ЗА СРБИЈУ: Ана је освојила прво одличје на великим такмичењима за женско рвање

ИВАНА ПРЕДВОДИ СРБЕ: 15 атлетичара брани боје наше тробојке на Светском првенству

Одржано је првенство државе у стрељаштво где се поново истакао Дамир Микец као и много пута до сада.

Микец је у финалу погодио 247.1 круг и рутински освојио прво место испред Димитрија Гргића и Душка Петрова.

Злато у женској конкуренцији истим оружјем припало је Бранкици Зорић.

Бранкица Зарић је направила мало изненађење с обзиром да је победила испред Зоране Аруновић са 0,2 круга предности.

Све најновије вести из спорта прочитајте ОВДЕ.