ЂЕРОНА ПОСЛЕ ТРИЈУМФА НАД ШВЕДСКОМ: Посебно ме радује друго полувреме

09.01.2023. 22:44
Toni Đerona
Тони Ђерона / Извор: МН Press

Србија победила у последњој провери пред Светско првенство.

Рукометаши Србије победили су вечерас селекцију Шведске 30:28 (12:13) у другом припремном мечу за Светско првенство које је на програму од 11. до 29. јануара у Пољској и Шведској.

ОВИ МОМЦИ ОБЕЋАВАЈУ: Србија срушила европског шампиона

БОРБА ВЕКА БРЖЕ НЕГО ШТО СМО МИСЛИЛИ: Фјури и Усик за обједињење титула већ у марту?

ВЕЛИКИ СНУКЕР СКАНДАЛ: Суспендовани играчи ПРОПУШТАЈУ Мастерс

Селектор Орлова Тони Ђерона посебно је истакао задовољство игром његових изабраника у другом полувремену када је Србије била у резултатском минусу.

- Посебно ме радује друго полувреме, када смо имали и четири гола заостатка, али је тим остао фокусиран на циљ и договоре које смо направили, те смо успели да се вратимо резултатски - рекао је Ђерона. - Заиста смо срећни и задовољни победом. Овај меч нам је био важан да испробамо неке акције, нарочито у одбрани. Позитивно је и што су сви играчи добили прилику да заиграју и да нема повређених. Сви играчи су здрави и спремни за они што следи. Јасно је да овај меч није донео бодове на Светском првенству, али нам је донео самопоуздање у правом тренутку, одлазимо у Катовице спремни да дамо све од себе да остваримо циљ и дођемо до четвртфинала.