РЕГИОНАЛНА ЛИГА: Партизан ПОБЕДИО Будване и дошао корак до Фајнал-фора!

03.03.2018. 21:53
VK Partizan
ВК Партизан / Извор: МН Press

Владала је неизвесност.

Ватерполисти Партизана савладали су у 14. колу Регионалне лиге, на Бањици, екипу Будве са 14:11 (по четвртинама 3:3, 2:0, 1:3, 8:5). Црно-бели вртић је до важне победе дошао захваљујући сјајној игри у финишу меча.

Гости су на почетку последње деонице повели са 7:6, четири минута пре краја било је 9:9, да би домаћин за нешто мање од 120 секунди головима Радоњића, Манојловића и Лукића ефикасном серијом забележио тријумф.

ИСТОРИЈСКИ УСПЕХ: Ватерполисткиње Србије на Европском првенству у Барселони!

ФИНАЛЕ КУПА СРБИЈЕ У ОДБОЈЦИ: Нови Пазар преко Звезде до ОДБРАНЕ пехара!

Најефикаснији у тиму српског шампиона био је Лукић са три гола, по два су постигли Лазић, Манојловић, Радановић и Аксентијевић, док су се у стрелце уписали Андрејевић, Радоњић и Вучинић.

Овом победом, Партизан је заузео четврту позицију на табели са 19 бодова, која води на Фајнал-фор, три поена мање има Морнар, који се налази на петом месту.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.