НАКОН ШТО СУ ИХ СРБИ ИСПРАШИЛИ: Француска се једва опоравља, умало да падне БЛАМАЖА

20.01.2021. 20:08
Francuska
Француска / Извор: МН Press

Били су велики фаворити и једва славили.

Рукометаши Француске успели су некако да сломе Алжир и славе са 29:26 у првој утакмици Друге фазе Светског првенства. "Триколори" су били велики фаворит пре дуела, али су то оправдали тек у самој завршници.

ДОШАО ЈЕ И ТАЈ ДАН – Ево због чега Премијер лига данас није у центру пажње!

ЈОВИЋ И БОГДАНОВИЋ СЕ СЛОЖИЛИ: "Срби дођу у репрезентацију да банче и пијанче!" Упоредили с Хрватима

РУКОМЕТАШ КОНГА ПОСТАО ПЛАНЕТАРНИ ХИТ: Сензација са СП у Египту одушевила и Шекила О'Нила (ВИДЕО)

Биће ово веома узбудљива сезона у Премијер лиги, кандидата за титулу је никад више, а Манчестер Јунајтед вечерас (21.15) гостује Фуламу и жели да се са три бода врати на прво место где је тренутно Лестер. Квота на двојку је 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Фулам - Манчестер Јунајтед.

Њима је ово четврти узастопни тријумф на Мундијалу и сада су у одличној позицији пред завршне борбе за пласман у четвртфинале.

Против Алжира су слабије стартовали, имали четири гола заостатка, да би до паузе преокренули.

Алжирци се нису предавали, поново су стекли вођство средином другог дела и од утакмице направили драму. Ипак, у последња три минута Французи су додали гас и серијом 3:0 стигли до победе. Најефикаснији су били Мем, Мае и Фабрегас са четири гола. Код Алжира то је био Беркус. Подсетимо, српска репрезентација је недавно славила против Француске у оквиру квалификација за Европско првенство.

У исто време свој меч су играли домаћин Египат и репрезентација Рукометног савеза Русије у Групи 4. Славио је Египат 28:23 (15:8, 13:15) након што је искористо велику предност стечену током првог полувремена.

Шебиб је био најбољи у понедничком тиму са осам голова, по шест су дали Сенад и Еламар. Са друге стране Косортов је дао осам голова.