КУП СРБИЈЕ: Јединство граби ка ОДБРАНИ пехара! Звезда пала у четири сета, ПОЛУФИНАЛЕ на видику!

26.10.2021. 22:44
ŽOK Jedinstvo Stara Pazova
ЖОК Јединство Стара Пазова / Извор: Фото: ЖОК Јединство Стара Пазова

Старопазовчанке сигурне на свом терену.

Одбојкашице Јединства оствариле су победу у првој утакмици четвртфинала 56. Купа Србије.

Бранилац трофеја је вечерас у Старој Пазови савладао Црвену звезду резултатом 3:1 (по сетовима 25:21, 25:23, 22:25 и 25:12), после 100 минута игре.

МЕРИДИАН ДАЈЕ НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА ПЛАНЕТИ: Сосиједад 2.50, Венеција 2.20, Алавес 2.40

СРБИ ГАЗЕ И НЕ СТАЈУ: Наши боксери савршени другог дана Светског првенства у Београду

ЛИГА ШАМПИОНА: Златни олимпијци ПОТОПИЛИ првака Србије! Други пут за 10 дана Нови Београд добио Раднички

Реванш у Београду је 2. или 3. новембра.

Погледајте како изгледа Милица Ристић, девојка Николе Рађена.