Нови Београд и Јадран у борби за шампионски пехар Премијер лиге

12.04.2024. 22:42
Alvaro Ortega Granados
Алваро Ортега Гранадос / Извор: МН Press

Ватерполисти Новог Београда победили су Јадран из Херцег Новог резултатом 17:9 у мечу другог кола завршног турнира регионалне Премијер лиге и тако остали у трци за титулу првака.

Изабраници тренера Живка Гоцића одлично су одиграли у другом полувремену и без већих проблема забележили важну победу. Најефикаснији у победничком табору био је Алваро Гранадос са три гола, док је у редовима црногорског тима најбољи био Данило Радовић са такође три поготка.

Овом победом Нови Београд се на врху табеле изједначио са сплитским Јадраном са по 17 бодова и њихов међусобни дуел који је на програму у суботу од 19 часова и 45 минута одлучиће ко ће бити нови шампион регионалне Премијер лиге.

У првом мечу дана, Црвена звезда поражена је од Дубровачког Југа после петереца са 15:14