ОБРАДОВИЋ: Очекујем другачији меч у односу на Швајцарску

27.09.2019. 18:42
Ljubomir Obradović
Љубомир Обрадовић / Извор: МН Press

Србија против Словачке игра у недељу од 17 часова.

После победе над Швајцарском 35:23  у Краљеву, женску рукометну репрезентацију Србије очекује дуел другог кола квалификација за Европско првенство 2020. Реч је о сустрету са селекцијом Словачке у Хлоховецу, који је заказан за недељу од 17 часова.

И Тошић и Дегенек су на Супернови

ВЛАДИСАВЉЕВ: Нека и пораз од Јапана буде школа

КРАЈ! Репрезентативац Србије отишао у пензију (ФОТО)

- Очекујем другачији меч у односу на дуел против Швајцарске јер је Словачка домаћин. Ми начин размишљања нећемо мењати. Идемо на победу, морамо да победимо и упишемо нова два бода. Задовољан сам игром девојака против Швајцарске. Играли смо свих 60 минута, одбрана је била добра, трудили смо се да примимо што мањи број голова, и да константно побољшавамо све сегменте игре. Ове утакмице нам служе и као припрема за Светско првенство, где ћемо играти на свака два дана, и тада морамо бити константни свих 60 минута - рекао је селектор Србије Љубомир Обрадовић.

Са мишљењем селектора се сложила и Јелена Агбаба.

- Очекује нас тешка утакмица. Словачка је незгодан противник, морамо да будемо концентрисане од почетка до краја. Морамо да играмо своју игру. Мислим да смо се добро спремиле. Ако будемо испоштовале договор као против Швајцарске, мислим да ће бити све како треба. У Краљеву смо одрадиле све што је било договорено, одбрану смо добро одиграле, дале брзе голове. Публика нам је свакако била осми играч - истакла је Агбаба.

Погледајте како изгледа глумица и ТВ водитељка Софија Рајовић, бивша девојка Милоша Теодосића