ОДИГРАН ЈЕ ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Партизан сигуран против Црвене звезде (ФОТО)

11.11.2018. 08:20
OK Partizan
ОК Партизан / Извор: МН Press

Убедљив тријумф црно-белих.

Одбојкаши Партизана победили су у великом дербију екипу Црвене звезде резултатом 3-1, по сетовима 25:22, 25:11, 16:25, 27:25.Meč је игран у дворани "Импулс" у оквиру 8. кола БПШ Суперлиге Србије.

Црно-бели су нанели други пораз одбојкашима Црвене звезде ове сезоне, изабраници тренера Милана Љубичића били су веома расположени и заслужено су славили.

СВЕТ ЈЕ У ШОКУ: Боксерска икона, троструки олмпијски ШАМПИОН, силовао дечака од 12 година (ВИДЕО)

ЈОВАНА ОДЛУЧНА: Освојила сам светску титулу, али се нећу зауставити (ФОТО)

Партизан је добио почетни сет разултатом 25:22 и чини се стекли velikku психолошку предност. Уследио је велики пад у игри вечитог ривала који је Партизан искористио да други сет добије убедљиво са 25:11.  Црвено-бели су успели да се консолидују и добију трећи сет резултатом 25:16.

OK Partizan

Четврти сет је донео велику драму. Иако је Црвена звезда водила са 20:14, Партизан је стигао до 21:21. Партизан није искористио прву меч лопту, потом црвено-бели не користе прилику да изједначе, да би после три узастопна поена Партизана све било завршено, 27:25.

У редовима Партризана истакао се Пантић са 19 поена, док је код Црвене звезде најефикаснији био Данило Павловић са 15 поена.

Све најновије спортске вести можете да прочитати ОВДЕ.