ОВО СЕ РЕТКО ВИЂА: Баш УБЕДЉИВА победа у Вечитом дербију

23.11.2019. 19:31
Grbovi večitih
Грбови вечитих / Извор: СД/илустрација

Рутински тријумф домаћег тима.

Одбојкаши Партизана убедљиво су савладали Црвену звезду на свом терену у осмом колу Суперлиге Србије са 3:0 (25:19, 25:22, 25:21). Иначе, Вечити дерби се играо у хали Импулс пред око 200 гледалаца.

ШПАНОВИЋ: Каријеру ћу завршити у Београду

ДЕБАКЛ СРБИЈЕ У СЕУЛУ: Убедљива победа Русије против наше репрезентације

МАЉКОВИЋ ОДУШЕВЉЕН: Добијање организације Светског првенства је доказ стабилности

Први сет је почео уједначено, али су га црно-бели преломили серијом 7:1 у тренутку када су гости имали предност од 9:8. После тога, су пулени Бојана Јанића рутински привели сет крају.

Почетак другог сета је у потпуности припао Црвеној звезди која је повела резултатом 10:5, али су тада домаћини подигли ниво игре и успели су да дођу до преокрета и вођства од 2:0 у сетовима.

Трећи сет је боље отворио Партизан који је повео са 8:3, али су изабраници Томислава Кукањца добром игром успели да дођу до изједначења. Ипак, серијом 4:0 црно-бели су дошли до предности од 22:18 и више није било повратка за госте.

Овом победом Партизан је дошао на половичан учинак (4-4), док Црвена звезда има две победе и шест пораза.

Погледајте како изгледа Алис Гудвин, супруга Џермејна Пенанта.

СРБИЈА ЈЕ ЗЕМЉА ТЕНИСА: Наша репрезентација добила специјалну позивницу за завршни турнир Дејвис купа

ОДИГРАН ЈЕ ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОМЛАДИНАЦА: Занимљива утакмица и крајњи резултат (ВИДЕО)

ДЕРБИ МЛАЂИХ КАДЕТА: Црвена звезда и Партизан ремизирали

МИЈАИЛОВИЋ ОТВОРЕН: Долазе центар и бек, а ОВОМ играчу ће бити понуђен продужетак уговора (ФОТО)

ШАКОТА НИЈЕ ХТЕО НИШТА ДА КРИЈЕ: Ево шта је РЕКАО о играчима, појачањима и шта ће прво да ПРОМЕНИ