ПАРТИЗАНОВ ВРТИЋ БЕЗ ПАРДОНА: Црно-бели потопили Приморје

27.10.2017. 22:20
VKPart
ВКПарт / Извор: МН Press

Одиграно треће коло Триглав лиге.

Ватерполисти Партизана дошли су до другог тријумфа у регионалној Триглав лиги на гостовању Приморју у Ријеци са 10:4 (2:0, 3:2, 3:0, 2:2). Овом победом црно-бели су дошли до деобе првог места са загребачком Младошћу и Југом јер све три екипе имају по шест бодова, али Партизан има меч више.

Велико признање за Слободана Бранковића

УСПЕХ СТРЕЛАЦА У ЊУ ДЕЛХИЈУ: Злато за Микеца, бронза за Аруновићеву (ФОТО)

Од старта су црно-бели показали да су дошли у Ријеку по цео плен. Уз одличну игру у одбрани успели су да сачувају мрежу током прве четвртине, да би Приморје одиграло боље у другој деоници, али уз спреман одговор Партизана који је на полувремену водио са 5:2. Најбољи период игре Партизана била је трећа четвртина коју су црно-бели добили са 3:0 и дефинитивно решили питање победника.

ПОКАЗАЛИ СНАГУ: Орлови после преокрета срушили Аустрију

Најбољи у Партизану били су Аксентијевић и Вучинић са по два гола, док су Чунко, Раковац, Папарић и Валас постигли по један гол за Приморје.