ПОДВИГ ЗВЕЗДЕ: Историјска ПОБЕДА црвено-белих у Италији! (ФОТО)

21.10.2018. 16:35
Delije
Делије / Извор: МН Press

Фантастичан тријумф.

Хокејаши Црвене звезде направили су велико изненађење у 3. колу Б групе Континентал купа, који се игра у Италији. Изабраници Јовице Руса савладали су чувену екипу словеначких Јесеница након продужетка резултатом 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0).

СРПСКИ ВОЈНИК којег би свака војска пожелела: Ђорђе је врхунски снајпериста, спортиста, а колеге га ОБОЖАВАЈУ (ВИДЕО)

ДИВЉАШТВО УМЕСТО СПЕКТАКЛА: Жестока ТУЧА у Стејплс центру ПОКВАРИЛА Краљев деби у ЛА! (ВИДЕО)

Hokejaši Crvene zvezde
Хокејаши Црвене звезде / Извор: МН Press

Победоносни гол за црвено-беле хокејаше постигао је Богдан Главаш у трећем минуту додатног дела игре након акције Луке Вучићевића и Андреја Цвика. Први гол за Звезду, а изједначујући на мечу, дело је Угљеше Новаковића пет минута пре краја сусрета.

Црвено-бели су у прва два кола Континентал купа претрпели поразе. Мађарски МАЦ је славио са 6:1, а италијански Ритен је тријумфовао резултатом 6:4.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.