13.08.2022. 19:30
Odbojkaška reprezentacija Srbije
Одбојкашка репрезентација Србије / Извор: Профимедиа

Дан након победе...

Мушка сениорска репрезентација Србије одиграла је другу пријатељску утакмицу са Бугарском у оквиру припрема за Светско првенство у Словенији и Пољској.

НИШТА ОД МЕДАЉЕ: Барна последњи у финалу!

ГОТОВО ЈЕ: Фјури ЗАВРШИО каријеру!

Одржана јавна расправа о Предлогу Стратегије за младе у Ужицу

Одржана јавна расправа о Предлогу Стратегије за младе у

Одбојкаши Србије и Бугарска су у СЦ „Вождовац" на Бањици одиграли меч без победника, пошто је резултат на крају био 2:2, по сетовима 25:21, 25:21, 22:25 и 23:25, после 90 минута игре.

Изабраници Игора Колаковића су у прва два сета били бољи ривал и заслужено су стигли до велике предности. Ипак, Бугарска је у трећем и четвртом сету преузела иницијативу и успела је да изједначи укупан резултат.

Тренери обе екипе договорили су се да се не одигра још један, одлучујући сет.

СП 2022. у конкуренцији одбојкаша одиграће се од 26. августа до 11. септембра у Љубљани, у Словенији, и у Гљивицама и Катовицама у Пољској.

Мушка сениорска репрезентација Србије играће у А групи XX СП 2022. у Катовицама, у Пољској, са Порториком, Тунисом и Украјином.

Србија ће пре почетка Светског првенства играти на Меморијалу Вагнера 2022. где ће поред Србије на турниру учестовавати и домаћин Пољска, Аргентина и Иран.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте сцену са свадбе Ане Дабовић