РЕГИОНАЛНА ЛИГА: Јадран у наставку ПРЕЛОМИО Партизан

27.11.2021. 13:14
VK Partizan
ВК Партизан / Извор: МН Press

Пораз црно-белих.

Ватерполисти Партизана поражени су од Јадрана 7:6 у емчу четвртог кола Регионалне лиге.

РЕГИОНАЛНА ЛИГА: Шампион без проблема са Црвеном звездом

РЕГИОНАЛНА ЛИГА: Звезда ОДЛОЖИЛА меч са ШАМПИОНОМ, а затим потопила Бокеље

ВАТЕРПОЛО: Партизан СЛАВИО у ЈУГО-класику

Одлично су отворили меч играчи Партизана. Сјајно их је служио шут све до треће четвртине, када је предност црно-белих анулирана. Милан Алексић одапео је са централне позиције средином треће четвртине и погодио. Дочекао је после тога Јадран својих пет минута, запали су црно-бели у минус фазу...

Марко Петковић је имао одговор на Алексићеву бомбу - узвратио је истом мером. А Мартин Гардашевић је прелепим лобом са крила преварио Димитрија Ристичевића.

Добио је Партизан петерац на пет минута до краја, Стефан Митровић није га искористио. Прочитао је Дарко Ђуровић играча Партизана, скинуо му је шут и раширио крила Јадрану. Већ у идућем нападу је Димитрије Обрадовић из играча више затресао мрежу црно-белих и донео Јадрану прву предност.

Партизан се није опоравио. Четвртину и по црно-бели су били без постигнутог гола, Јадран је пропустио прилику да докрајчи ривала, али је Дарко Ђуровић зачарао мрежу, па се гол Димитрија Обрадовића испоставио као одлучујући.

Јадран су до победе водили Мартин Гардашевић и Марко Петковић са два гола, док је у Партизану само Стефан Митровић постигао више од једног гола.

Најновије вести из света спорта прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Мина Милутиновић, девојка Немање Недовића.