ШАМПИОНСКЕ СУЗЕ РАДОСНИЦЕ: Милица Мандић није могла да обузда ЕМОЦИЈЕ за време химне "Боже правде" (ВИДЕО + ФОТО)

29.06.2017. 17:06
Milica Mandić
Милица Мандић / Извор: МН Press

Златна Српкиња је данас освојила прву светску титулу.

Расплакала је целу Србију 2012. године, када је у Лондону освојила златну медаљу на ОИ. Пустила је и понеку сузу на ОИ и Рију, јер није успела да одбрани трон и да освоји одличје, а уследила је и навала емоција на дочеку у Београду... А бројни љубитељи спорта су је и из Рија дочекали као хероину и шампионку, јер она то реално заслужује.

НА КРОВУ СВЕТА: Милица Мандић је шампионка планете!

КОРАК БЛИЖЕ ЗЛАТУ: Милица Мандић пласирала се у финале и зна се кад ће поново на терен!

И управо то је потврдила данас освајањем свог првог светског злата на планетарном теквондо шампионату у јужнокорејском Муџуу.

И поново смо видели Миличине сузе, овом приликом оне праве, њене - радоснице! Светска шампионка током интонирања српске химне "Боже правде" није могла, а ни хтела да обузда емоције...

ОДБРАНИЛА ТИТУЛУ: Ања Цревар поново шампионка Европе

Као што је познато, пре два дана, на истом такмичењу злато је освојила и Вања Станковић, у категорији до 49 килограма.