СУРОВА ОСВЕТА: Милојевић водио 3:1, а онда га ШОКИРАО некадашњи ученик! (ВИДЕО)

05.12.2020. 16:57
Vladan Milojević
Владан Милојевић / Извор: МН Press

Неочекиван расплет.

Филмски сценарио доживео је фудбалски меч Премијер лиге Саудијске Арабије, између Ал Хилала и екипе Дамак, која заузима последње место на табели.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Шапчани избегли КАТАСТРОФУ на "Карађорђу"! Мирис Лала ОПИО Мачву

ТУГУЈЕ ЦЕЛА ИТАЛИЈА: Млади бициклиста (22) изгубио битку са короном (ФОТО)

КУЗМИЋУ СТИГЛА ПРЕСУДА: Ово је КАЗНА за изазивање саобраћајне несреће!

Челси дуго не зна за пораз у Премијер лиги и делује да ће бити конкурентан за титулу - вечерас (21.00) на Стамфорд стиже Лидс, а квота на кеца је 1,60, док је kombinazzija 1&3 2,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Челси - Лидс.

Изабраници бившег тренера Звезде Владана Милојевића имали су све у својим ногама: игру, иницијативу и убедљиво вођство, али им ни то није било довољно да упишу нову победу, приближе се деоби првог места и потврде одличну форму.

Ал Ахли је, наиме, до 75. минута водио са 3:1, а на крају - изгубио! Аутсајдер је постигао два гола за само 60 секунди и експресно изједначио резултат. Гостима је одједном скочило самопоуздање, разлетели су се по терену и у другом минуту надоканде погодили за мегапреокрет и коначних 4:3. Сензација!

Више од пораза Милојевића боли да је Дамаку ово прва победа у сезони, али још више пече податак да је гостима тријумф донео његов бивши ученик Мазен Абу Шарара. Реч је о нападачу који је претходне сезоне одиграо девет утакмица за Ал Ахли, није дао гол, вратио се у клуб из ког је и дошао у Џеду и данас израстао у јунака.

Прва два дело су Самуела Овусуа, некадашњи офанзивни везиста Чукаричког, стигао је у Ал Ахли на позајмицу из Ал Фејхе и после два сусрета на којима му је била намењена улога резервисте изборио се за место у првих 11, да би против Дамака подсетио колико учинковит може да буде.

После продора Румуна Митрите опалио је некадашњи првотимац Брђана левицом са 20 метара и довео госте у вођство већ у 12. минуту, да би само неколико тренутака касније започео акцију по боку, наставио кретњу и после неспретне интервенције ривала повисио на 2:0. Иначе, Овусу је сакупио три гола и асистенцију, откако је задужио опрему Ал Ахлија, ако овако настави натераће челнике клуба да откупе његов уговор.

Газде могу да буду задовољне и како игра Љубомир Фејса, већ до краја првог дела новајлија из Бенфике осигурао победу, тако што је, у стилу Јусеина Болта, однео лопту поред несмотреног чувара, искористио празан простор, наместио се и са 15 метара постигао првенац од доласка у Ал Ахли.

После дужег времена, истина, десило се да бивши члан Партизана погоди мрежу, Фејси је ово први гол још од 2016. године, колико је прошло откако је у дресу Бенфике био прецизан против Бешикташа на сусрету Лиге шампиона.

И на крају - "хладан туш", потоп и шокантан пораз.

Погледајте како изгледа Александра Мендез, девојка која је умало украла срце Кристијана Роналда.