СВЕТСКИ КУП ЗАГРЕБ: Бронза за Јовану Арсић

01.05.2021. 16:30
Jovana Arsić
Јована Арсић / Извор: Фото: вкцзвезда

Недавно је изборила и олимпијску визу.

Српска репрезентативка у веслању Јована Арсић освојила је данас бронзану медаљу на Светском купу у Загребу.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Атлетико Мадрид 1,47, Милан 1,40, АЗ Алкмар 1,47, Салцбург 1,65

МОТО ГП: Квартарару пол позиција пред Велику награду Шпаније (ФОТО)

СРПСКИ ВАТЕРПОЛИСТИ ЈЕДНОГЛАСНИ: Знамо како се осваја олимпијско злато

Како је саопштио Олимпијски комитет Србије (ОКС), Арсић је у финалу женског скифа заузела треће место, пошто је кроз циљ прошла са временом 07:49:00.

Овим резултатом Арсићева је наставила да остварује успехе пошти је недавно дошча и до олимпијске визе за Игре у Токију.

ПСЖ у шампионској трци са Лилом и Монаком, а Ланс без пораза од 23. јануара. У првом мечу је савладао Свеце са 1:0, а дупла шанса X2 мами са квотом 3,05. Ипак, кец је реалнији и вредан је квоте 1,37. Погледајте и остале квоте Mozzart кладионица за меч ПСЖ – Ланс.