СВЕТСКО ПРВЕНСТВО ЗА РУКОМЕТАШЕ: Србија испустила победу. Реми са Русима на старту (ФОТО)

11.01.2019. 19:34
Rukometna reprezentacija Srbije
Рукометна репрезентација Србије / Извор: Реутерс

У нашој групи води Немачка.

Мушка рукометна репрезентација Србије играла је нерешено са Русијом (30:30) у првом колу групе А на Светском првенству. Овај тријумф је приближио изабранике Ненада Перуничоића другом кругу.

У првом полувремену водила се велика битка, а и пало је пуно голова(16:16). Наши су стигли до изједначења две секунде пре краја голом Миљана Пушице.

Сјајно су изабраници Ненада Перуничића започели други део. После 40 минута на семафору је писало 23:19, али врло брзо су се Руси вратили и до краја је била резултатска клацкалица.

ПЕРУНИЧИЋ ОДЛУЧИО: Ово су играчи који ће играти на Светском првенству (ФОТО)

Nemanja Ilić
Немања Илић / Извор: Реутерс

СВЕТСКО ПРВЕНСТВО У РУКОМЕТУ: Домаћин УБЕДЉИВ на старту! (ФОТО)

Били смо ближи победи, али Руси су имали последњи напад  и накрају се може рећи да су обе репрезентације задовољне бодом.