УСПЕШНА ПРОВЕРА: Србија савладала Бугарску у пријатељској утакмици

08.05.2018. 21:36
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije
Женска одбојкашка репрезентација Србије / Извор: Профимедиа

Други меч игра се сутра.

Женска одбојкашка репрезентација Србије оствариле је победу у првом пријатељском мечу против Бугарске у оквиру прирпема за такмичење у Лиги нација 2018. Србија је у дворани Спортског центра ''Вождовац'' савладала Бугарсу са 3:0 ( 25:17, 25:14 и 25:23) за само 60 минута игре. Селектори Зоран Терзић и Иван Петков договорили су се да се одигра и четврти сет, који је припао Бугарској са 27:25, после 27 минута игре.

ЛШ: Партизан се опрашта од сезоне

ЗА ФУДБАЛ И КОШАРКУ СВИ СУ ЧУЛИ: А да ли сте знали који СПОРТ све више ОСВАЈА планету? Потребно је само имати ГЛАВУ! (ВИДЕО)

Друга пријатељска утакмица између Србије и Бугарске одиграће се сутра и биће затворена за јавност, односно одиграће се без присуства публике. Одбојкашице Србије ће све утакмице у Лиги нација 2018. играти уторком, средом и четвртком.

ЈЕЗИВ КРАЈ ИКОНЕ МОТОЦИКЛИЗМА: Утопио се док је спасавао пса ког му је поклонила жена (ФОТО)

Србија ће током првог викенда (4. група), од 15. до 17. маја играти у Баруери са домаћином Бразилом, Јапаном и Немачком. Први ривал изабраница Зорана Терзића биће Јапан, а потом следе дуели са Немачком и Бразилом.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.