НЕВЕРОВАТАН ПОРАЗ: Хрватска ПОТОПЉЕНА у Загребу!

12.03.2023. 09:08
Vaterpolo reprezentacija Hrvatske
Ватерполо репрезентација Хрватске / Извор: МН Press

Светски куп...

Ватерполисти Хрватске поражени су у Загребу од Италије резултатом 14:13 у трећем колу групе А квалификационог турнира Светског купа.

ЛОС АНЂЕЛЕС СВЕ БЛИЖИ: Делфини потопили Црну Гору у Подгорици

НОВЕ МЕДАЉЕ ЗА СРБИЈУ: Марији Вученовић СРЕБРО - Адриани Вилагош БРОНЗА!

БРАВО! Дамир Микец и Зорана Аруновић прваци Европе

Италија је остала једина максимална са скором 3-0, док учинак 2-1 имају Мађарска, САД и Хрватска.

Прве три селекције обезбедиће пласман на завршни турнир који је на програму у Лос Анђелесу од 30. јуна до 2. јула.

Изабраници Ивице Туцка су на невероватан начин изгубили од Италије, пошто су пред завршних осам минута водили са пет голова разлике.

Уследила је катастрофална последња деоница, коју је Италија добила са 7:1 и тако преокренула.

Поједини тамошњи медији су четврту четвртину окарактерисали као најгору у историји хрватског ватерпола.

Код Хрватске је најбољи био Јерко Маринић Крагић са четири гола, док је Италијане предводио Лука Марцијали.

Подсетимо, Србија је раније данас у Подгорици победила Црну Гору резултатом 11:9.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Пилар Рубио, супруга Серхија Рамоса