АТП КИЦБИЛ: Гулбис зауставио Милојевића у квалификацијама

24.07.2021. 19:32
Nikola Milojević
Никола Милојевић / Извор: Профимедиа

Летонац славио у два сета.

Никола Милојевић заустављен је на старту квалификација за турнир у Кицбилу. Српски тенисер поражен је од Летонца Ернеста Гулбиса са 2:0 (6:3, 6:4) за сат и 26 минута.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Зенит и Спарта по 1,40, Клуж 1,58

ЂЕРЕ БЕЗ ФИНАЛА У ГШТАДУ: Преокренуо га 155. тенисер света!

ОРГАНИЗАТОРИ У НЕВЕРИЦИ: Новак променио ПЛАН! Отказао је учешће на ОВОМ турниру!

Летонцу је за освајање првог сета био довољан један брејк. Гулбис је успео да искористи прву brewjk шансу која му се указала и одузме Милојевићу сервис, а затим је ту предност сачувао до краја сета.

Слична прича виђена је и удругом сету. Није било брејк прилика све до саме завршнице када је Летонац у деветом гему успео да искористи другуг брејк шансу и поново одузме сервис Милојевићу за вођство 5:4. Српски тенисер могао је да му узврати у наредном гему, али је пропустио две брејк шансе за изједначење, па је Гулбис искористио другу меч лпопти и стигао до победе.

Није добро кренула сезона за Звезду - реми с Војводином и пораз од Каирата унели су немир на Маракану, па би вечерас (21.00) Младост из Лучана морала да падне. Квота на кеца је 1,10, а на понеду домаћина без примљеног гола (Сигурна победа) 1,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Младост Лучани.