ОВО ЈЕ ЊЕГОВА 90. ТИТУЛА У КАРИЈЕРИ: Федерер освојио пету титулу у Индијан Велсу!

20.03.2017. 00:28
Rodžer Federer
Роџер Федерер / Извор: Профимедиа

Победа

Швајцарски тенисер Роџер Федерер освојио је турнир у Индијан Велсу после победе над земљаком Стеном Вавринком – 6:4, 7.5.

У најстаријем финалу Федекс је освојио пету титулу и прву од 2012. године. у калифорнијској пустињи.

НИЈЕ САМО МАЈАМИ: Новак ПРОПУШТА и ОВАЈ спектакл

КОНАЧНО СЕ ОГЛАСИО: Ноле ОБЈАВИО да ли ће БРАНИТИ титулу у Мајамију (ФОТО)

Федерер је наставио са сјајном формом након титуле на Аустралијан опену освојио и Индијан Велс.

Ово је била његова 90. титула у каријери до које је стигао после сат и 19 минута игре.

Шести играч света, од понедељка, у првом сету направио је брејк у десетом гему, али је Вавринка боље започео други.

Међутим, Федерер је изједначио у четвртом гему и при резултату од 6:5 одузео сервис ривалу и освојио титулу у Калифорнији.