КАТАСТРОФА: Изгубила и Нина, Србија пред ЕЛИМИНАЦИЈОМ, Канађанке воде 2:0! На помолу ИЗНЕНАЂЕЊЕ у Краљеву

16.04.2021. 19:32
Nina Stojanović
Нина Стојановић / Извор: МН Press

Нада и даље постоји.

Женска тениска репрезентација Србије налази се у озбиљном проблему, пошто после два меча у Краљеву против Канаде губи резултатом 0:2!

Наиме, након пораза Олге Даниловић од Лејле Фернандез, и Нина Стојановић је изгубила сингл меч од Ребеке Марино са 0:2 (4:6, 6:7 (6:8)).

МЕРИДИАН НАЈВЕЋЕ КВОТЕ: Тотенхем 2.35, Бајерн 2.05, Интер 2.45, Марсеј 2.05

ЕМОЦИЈЕ СУ БИЛЕ ЈАЧЕ: Олга ЗАПЛАКАЛА пред камерама, СУЗЕ није могла да сакрије!

ПРЕД ПОЧЕТАК СЕРБИА ОПЕНА: Огласио се Ноле! Ђоковић послао ПОРУКУ свим ОБОЖАВАОЦИМА, ево ко ће му ДОДЕЛИТИ противника

Ни чињеница да је Марино дупло слабије рангирана од ње, није помогла Стојановићевој која је после преокрета морала да честита противници.

Сусрет је трајао сат и 45 минута, а Нина је после претрпљеног брејка у првом сету успела одмах да се врати рибрејком на 3:3, али је у 10. гему поново пала у игри и допустила ривалки да поведе са 1:0 у сетовима.

У другом сету смо видели шест брејкова у низу, од другог до седмог гема, враћала се Нина, спасила меч лопту пред тај-брејк, али тамо је пресудила једна лопта и све је пало у воду.

Србија ће имати прилику у суботу преко дубла да смањи резултатски заостатак, али биће потребно доста труда и рада да се стигне до потпуног преокрета против Канађанки.