ПОСЛЕДЊИ ТЕСТ БРАЗИЛА: Распуцани Селесао убедљиво славио у Аустрији (ВИДЕО)

10.06.2018. 17:51
Fudbalska reprezentacija Brazila
Фудбалска репрезентација Бразила / Извор: Реутерс

Меч одигран у Бечу.

Репрезентација Бразила је лако и убедљиво победила 3:0 Аустрију у Бечу и тако успешно окончала припреме за СП у Русији, где ће бити један од главних кандидата за титулу. Стрелци за Бразил на стадиону Ернст Хапел били су Габријел Жесус, Фелипе Кутињо и Нејмар, а какав је гол дао нападач ПСЖ, просто да се заледи крв у жилама свих дефанзиваца против којих ће играти током СП, укључујући и Орлове.

ПРЕМОЋНО: Погледајте шта дрес Србије прекрива на капитену Коларову (ФОТО)

РЕЧ ЛЕГЕНДЕ: Порука због које ће ОРЛОВИ полетети изнад КАЛИЊИНГРАДА (ФОТО)

Победа Бразила у главном граду Аустрије није долазила у питање у ниједном тренутку. Домаће је начео Габријел Жесус у 36. минуту, а Аустријанци су били срећни што нису примили још неки гол у првих 45 минута. Нападачу Манчестер ситија је то био 10. гол у дресу Канаринаца.

ФИФА ОБЈАВИЛА: Руси неће вршити допинг тестове током СП

У СУСРЕТ НОВОМ ТРАНСФЕРУ: Нејмар је као Роналдо и Меси ЗАЈЕДНО (ФОТО)

Предност Бразила дуплирао је Нејмар. Најбољи играч Бразила је у 63. минуту постигао феноменалан погодак, а најновија жртва луцидног Нејмара био је - Србин. Александар Драговић, репрезентативац Аустрије, био је неми посматрач Нејмарове магије. Нападач Светаца је тако стигао до 55 гола у дресу Бразила и нема сумње да ће до краја каријере постати најбољи стрелац Канаринаца у историји.

БАШ ИХ БРИГА ЗА МОНДИЈАЛ: Ванда и Мауро су свашта радили у базену, а тек КАКВЕ су слике објавили, СВЕ су показали (ВИДЕО ФОТО)

БРАЗИЛЦИМА ТИТУЛА, А ПРВАК ЈЕ СРБИН Знате ли КОЈИ је наш фудбалер био НАЈБОЉИ играч Светског првенства? Не, НИЈЕ у Монтевидеу - било је то КАСНИЈЕ

Победу Бразила оверио је Фелипе Кутињо у 69. минуту. Бразил ће прву утакмицу у Русији одиграти 17. јуна против Швајцарске у Ростову, затим ће 22. јуна на мегдан Костарики, да би 27. у Москви укрстили копља са Орловима.