RASPUCANI ORLOVI: Srbija pred Mondijal PETARDIRALA Boliviju (VIDEO+FOTO)

09.06.2018. 17:28
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: MN Press

Meč se igrao u Gracu.

Orlovi su spremni za Mondijal! Reprezentacija Srbije je lako i ubedljivo pobedila Boliviju (5:1) u Gracu, u poslednjem meču pred odlazak na SP u Rusiju. Izabranike Mladena Krstajića je ka pobedi predvodio raspucani Aleksandar Mitrović, strelac tri gola, ali Ademom Ljajićem, strelcem i dvostrukim asistentom. Orlovi su pobedom protiv Bolivije okončali mini pripreme u Austriji, odakle će u Beograd, a zatim će u ponedeljak ujutru put Rusije, preciznije Svetlogorska, gradića u blizini Kalinjingrada.

SA LICA MESTA: Srbi su krenuli da bodre Orlove, a onda su se pojavile "VRELE" Bolivijke (FOTO)

U STARTU SU U PREDNOSTI: Brazilcima dozvoljen SEKS tokom Mondijala, a evo i ZAŠTO! Krstajić za sada ĆUTI (FOTO)

REPREZENTATIVAC SRBIJE NA CENI: Sad se zna da li će NAPUSTITI Marakanu! (FOTO)

SRBIJA - BOLIVIJA 5:1

STRELAC: Mitrović u 5, 22. i 68, Ljajić u 19. i Ivanović u 42. minutu za Srbiju, a Kampos u 48. za Boliviju. STADION: Merkur arena. GLEDALACA: 2.500. SUDIJA: Kristofer Jeger (Austrija).

SRBIJA: Stojković (od 80. Rajković), Ivanović, Milenković, Tošić (od 67. Rukavina), Kolarov, Matić (od 46. Milivojević), Milinković-Savić (od 63. Grujić), Tadić (od 85. Radonjić), Ljajić, Kostić, Mitrović (od 70. Prijović).

BOLIVIJA: Viskara, Hakin, Raldes, Savedra (od 57. Ribera), Beharano (od 80. Vargas), Arse (od 51. Vaka), Sančez (od 63. Ali), Anjez, Sagredo, Kampos (od 69. Vagras), Justinijano (od 75. Rodrigez).

TRANSFER BOMBA SAMO ŠTO NE EKSPLODIRA: U centru pažnje je Sergej! (FOTO)

TOK UTAKMICE

KRAJ!

81. minut - nova šansa za Orlove, ali Tadić šutira iznad prečke.

77. minut - Grujić ne daje gol sa pet metara, udarcem glavom, posle odličnog centaršuta Rukavine, promašuje zicer.

68. minut - NOOOOOVA GOOOOLČINA!!!! Het-trik Aleksandra Mitrovića!

63. minut - Ivanović preko gola posle kornera.

60. minut - opet šansa za Srbiju, ali udarac Tadića sa desetak metara brani golman Bolivije.

56. minut - šansa za Orlove, ali Kostić sa dvadesetak metara šutira pored stative.

PRVA ZVEZDA ORLOVA OTVORILA DUŠU: Ovo NISTE znali o NJEMU! Evo kako će ostvariti dečački SAN! (FOTO)

48. minut - GOl za Boliviju. Kampos je strelac posle kontranapada.

46. minut - Luka Milivojević je ušao u igru umesto Nemanje Matića.

DRUGO POLUVREME

TENZIJA ZA ORLOVE: Švajcarci POSLALI policiju u KALINJINGRAD (FOTO)

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

42. minut - GOOOOOLČINA! Branislav Ivanović volej-udarcem matira golmana Bolivije.

37. minut - PREČKA! Matić posle kornera i gužve pogađa prečku sa peterca.

36. minut - Opet prilika za Srbiju, Ivanovićev udarac iskosa sa desetak metara je bio izblokiran.

32. minut - novi pokušaj Tadića, lopta ide preko gola.

22. minut - GOOOOOOOL - ponovo strelac Mitrović, Ljajić asistent.

21. minut - Nova šansa za Orlove, ali Filip Kostić sa ivice šesnaesterca šutira pored gola.

18. minut - GOOOOOOOL - Odlična akcija Orlova, Ivanović do Tadića, a vezista Sautemptona asistira Ljajiću, koji sa sedam, osam metara, šalje loptu u mrežu Bolivijaca.

9. minut - žuti karton za Nikolu Milenkovića zbog oštrog starta.

POMERIO GRANICE: Reprezentativac Srbije IZJEDNAČIO Stankovićev rekord! (FOTO)

5. minut - GOOOOOOOOOL - Srbija vodi, strelac Aleksandar Mitrović, posle kornera Adema Ljajića.

4. minut - prva šansa za Srbiju, Mitrović šutira sa desetak metara, ali brani golman Bolivije i skreće loptu u korner.

1. minut - Solidan napad Srbije koji se okončao kornerom, ali posle njega nije bilo opasnosti po gol Bolivije.