fbpx
Skip to main content
Vn

UŽASNE SLIKE VRŠNJAČKOG NASILJA U REGIONU: Umesto da mu bude drug, mladić maltretira autističnog dečaka (VIDEO)

Foto: Twitter/@DnevniAvaz
Reagovao direktor škole

Na društvenoj mreži Fejsbuk objavljen je skandalozan video iz "II Srednje škole Cazin", na kojem se vidi kako jedan dečak maltretira vršnjaka, autističnog dečaka bacajući mu stvari i terajući ga da ih pokupi.

Snimak je izazvao brojne reakcije.

O svemu se oglasio i direktor škole Haris Ćoralić, koji je potvrdio da se incident dogodio kod njih.

- U toku jučerašnjeg dana putem društvene mreže Fejsbuk, pojavio se videozapis u kojem se mogu primetiti elementi vršnjačkog nasilja a koji se, na osnovu prikazanog, desio u našoj školi i u kojem su akteri učenici naše škole. Škola je odmah po saznanju i utvrđivanju identiteta istih, reagovala te slučaj prijavila nadležnima, a u okviru svojih nadležnosti, Škola će preduzeti Zakonom propisane mere. Pozivamo javnost da se suzdrži iznošenju neprimerenih komentara, posebno onih koji podstiču na dalje nasilje. S poštovanjem! Direktor, Ćoralić Haris - napisao je na Fejsbuk profilu škole, prenosi Avaz.ba.

SD region

SD kosovo

SD info

SD izbori 2020

SD hronika

SD svet

SD sirija

SD naoružanje

SD vojvodina

SD srpska istorija

SD beograd

SD društvo

Vremenska prognoza
Clear sky
2 Beograd