PRESKOČENI KINEZI: Živković u timu, Mihajlović i Lukić pokazali ko je Partizanova budućnost!

03.02.2016. 11:47
Fudbaleri Partizana uoči meča sa Jončanom
Fudbaleri Partizana uoči meča sa Jončanom / Izvor: Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Crno-beli rutinski savladli kineski tim.

Fudbaleri Partizana savladali su kineski Jončan rezultatom 2:0 (1:0) u prijateljskoj utakmici u Larnaki. Trener Ivan Tomić isprobao je dve ekipe, jedna je igrala do 60. minuta, druga pola sata, a šansu od prvog sudijskog zvižduka je dobio Andrija Živković, čiji status bi definitivno trebalo da bude poznat u toku dana.

Crno-beli su poveli u finišu prvog poluvremena (38. minut), pošto je Nemanja Mihajlović lepim udarcem pogodio mrežu Jončana posle akcije Saše Ilića i Andrije Živkovića. Beograđani su kontrolisali igru u većem delu utakmice, a prednost je duplirao Saša Lukić u 78. minutu. Mladi vezista, koji je nosio kapitensku traku po izlasku Ilića, krunisao je pogotkom lep soloprodor i još jednom pokazao da je pred njim lepa budućnost.

Pobedom nad Jončanom Partizan je nastavio trijumfalni niz na pripremama. Tim Ivana Tomića prethodno je nadigrao rumunski Kluž (3:1) i Arsenal Tulu (1:0).

Dugo TRAŽENI VEZISTA Partizanov, posao MOGU DA POKVARE samo Kuvajćani

PARTIZAN: Kljajić, Vulićević, Gogua, Jovanović, Bogosavac, Everton, Brašanac, Ilić, A. Živković, Mihajlović, Božinov. OD 60 MINUTA: Jovičić, Bandalovski, Subić, M. Stevanović, Milenković, Jevtović, Lukić, Kosović, Fofana, Golubović, Vlahović.

Crno-bele u sredu od 17.30 časova očekuje još jedan kontrolni meč, a rival će biti ruska Ufa.