ПРЕСКОЧЕНИ КИНЕЗИ: Живковић у тиму, Михајловић и Лукић показали ко је Партизанова будућност!

03.02.2016. 11:47
Fudbaleri Partizana uoči meča sa Jončanom
Фудбалери Партизана уочи меча са Јончаном / Извор: Фото: ФК Партизан/Мирослав Тодоровић

Црно-бели рутински савладли кинески тим.

Фудбалери Партизана савладали су кинески Јончан резултатом 2:0 (1:0) у пријатељској утакмици у Ларнаки. Тренер Иван Томић испробао је две екипе, једна је играла до 60. минута, друга пола сата, а шансу од првог судијског звиждука је добио Андрија Живковић, чији статус би дефинитивно требало да буде познат у току дана.

Црно-бели су повели у финишу првог полувремена (38. минут), пошто је Немања Михајловић лепим ударцем погодио мрежу Јончана после акције Саше Илића и Андрије Живковића. Београђани су контролисали игру у већем делу утакмице, а предност је дуплирао Саша Лукић у 78. минуту. Млади везиста, који је носио капитенску траку по изласку Илића, крунисао је поготком леп солопродор и још једном показао да је пред њим лепа будућност.

Победом над Јончаном Партизан је наставио тријумфални низ на припремама. Тим Ивана Томића претходно је надиграо румунски Клуж (3:1) и Арсенал Тулу (1:0).

Дуго ТРАЖЕНИ ВЕЗИСТА Партизанов, посао МОГУ ДА ПОКВАРЕ само Кувајћани

ПАРТИЗАН: Кљајић, Вулићевић, Гогуа, Јовановић, Богосавац, Евертон, Брашанац, Илић, А. Живковић, Михајловић, Божинов. ОД 60 МИНУТА: Јовичић, Бандаловски, Субић, М. Стевановић, Миленковић, Јевтовић, Лукић, Косовић, Фофана, Голубовић, Влаховић.

Црно-беле у среду од 17.30 часова очекује још један контролни меч, а ривал ће бити руска Уфа.