ŠIROM EVROPE: "Građani" maksimalno u derbi Mančestera, minimalac Barse, novi kiks Intera (VIDEO)

28.08.2016. 18:52
FK Mančester Siti
FK Mančester Siti / Izvor: Reuters

Junajted i Siti igraju u narednom kolu na Old Trafordu.

Mančester siti je mnogo teže nego što se očekivalo pobedio Vest Hem čime je zadržao maksimalan učinak posle tri kola i sa svih devet bodova će u narednom kolu, posle reprezentativne pauze, u goste gradskom rivalu Junajtedu, uz Čelsi jedinom protivkandidatu u trci za titulu. Barselona je minimalno slavila na gostovanju u Baskiji protiv Atletik Bilbaoa, dok je Inter ponovo razočarao, odigravši nerešeno kod kuće protiv Palerma.

KOLAROV DOBIJA DRUŠTVO: Srbin stiže na VELIKA VRATA u Siti! (FOTO)

Mančester siti je odigrao odlično prvo poluvreme u kom je golovima Sterlinga i Fernandinja stigao do velike prednosti.

POLJACI U TRANSU, TVRDE DA JE SVE GOTOVO: A šta na sve to KAŽE Mire Radović (FOTO)

U tim trenucima je delovalo da će gosti doživeti katastrofu, ali su se igrači domaće ekipe pošteno ispromašivali. Kad je Antonio posle kornera smanjio na 1:2, igra domaće ekipa se "raspala". Ipak, u finišu meča igrač utakmice Rahim Sterling je drugim golom na meču rešio pitanje pobednika. Aleksandar Kolarov je igrao za "građane" od 59. minuta, zamenio je povređenog Džona Stonsa i pokrivao poziciju štopera.

Barselona je golom Ivana Rakitića slavila na teškom gostovanu u Baskiji. Atletik je imao šanse da iznenadi šampiona, ali su bodovi ipak zasluženo otišli u Kataloniju.

KLOP GA OTPISAO: SEDMOSTRUKI šampion EVROPE čeka Markeca raširenih ruku (FOTO)

Herta je golom Julijana Šibera u petom minutu nadoknade stigla do pobede kod kuće protiv povratnika u elitu Frajburga. U startnoj postavi gostiju bio je reprezentativac Srbije Aleksandar Ignjovski, ali je zamenjem sredinom drugog poluvremena.

SUPERLIGA SRBIJE: Pali Golubovi, Voša PETARDOM u stopu PRATI Zvezdu! (FOTO)

Torino Siniše Mihajlovića je lako kod kuće savladao Bolonju, uz novu povredu Adema Ljajića koji je igru napustio već sredinom prvog poluvremena. Inter nema pobedu ni posle drugog kola, očigledno je da se ekipa nije trgla posle smene Roberta Manćinija i dolaska Franka de Bura na klupu. Stevan Jovetić nije bio ni na klupi Intera. Sasuolo je nastavio odličnu seriju rezultata na startu sezone, lako je kod kuće pobedio Peskaru, ajedan od golova opet je dao odlični Domeniko Berardi, "dželat" Crvene zvezde u kvalifikacijama za Ligu Evrope..