ШИРОМ ЕВРОПЕ: "Грађани" максимално у дерби Манчестера, минималац Барсе, нови кикс Интера (ВИДЕО)

28.08.2016. 18:52
FK Mančester Siti
ФК Манчестер Сити / Извор: Реутерс

Јунајтед и Сити играју у наредном колу на Олд Трафорду.

Манчестер сити је много теже него што се очекивало победио Вест Хем чиме је задржао максималан учинак после три кола и са свих девет бодова ће у наредном колу, после репрезентативне паузе, у госте градском ривалу Јунајтеду, уз Челси једином противкандидату у трци за титулу. Барселона је минимално славила на гостовању у Баскији против Атлетик Билбаоа, док је Интер поново разочарао, одигравши нерешено код куће против Палерма.

КОЛАРОВ ДОБИЈА ДРУШТВО: Србин стиже на ВЕЛИКА ВРАТА у Сити! (ФОТО)

Манчестер сити је одиграо одлично прво полувреме у ком је головима Стерлинга и Фернандиња стигао до велике предности.

ПОЉАЦИ У ТРАНСУ, ТВРДЕ ДА ЈЕ СВЕ ГОТОВО: А шта на све то КАЖЕ Мире Радовић (ФОТО)

У тим тренуцима је деловало да ће гости доживети катастрофу, али су се играчи домаће екипе поштено испромашивали. Кад је Антонио после корнера смањио на 1:2, игра домаће екипа се "распала". Ипак, у финишу меча играч утакмице Рахим Стерлинг је другим голом на мечу решио питање победника. Александар Коларов је играо за "грађане" од 59. минута, заменио је повређеног Џона Стонса и покривао позицију штопера.

Барселона је голом Ивана Ракитића славила на тешком гостовану у Баскији. Атлетик је имао шансе да изненади шампиона, али су бодови ипак заслужено отишли у Каталонију.

КЛОП ГА ОТПИСАО: СЕДМОСТРУКИ шампион ЕВРОПЕ чека Маркеца раширених руку (ФОТО)

Херта је голом Јулијана Шибера у петом минуту надокнаде стигла до победе код куће против повратника у елиту Фрајбурга. У стартној постави гостију био је репрезентативац Србије Александар Игњовски, али је замењем средином другог полувремена.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Пали Голубови, Воша ПЕТАРДОМ у стопу ПРАТИ Звезду! (ФОТО)

Торино Синише Михајловића је лако код куће савладао Болоњу, уз нову повреду Адема Љајића који је игру напустио већ средином првог полувремена. Интер нема победу ни после другог кола, очигледно је да се екипа није тргла после смене Роберта Манћинија и доласка Франка де Бура на клупу. Стеван Јоветић није био ни на клупи Интера. Сасуоло је наставио одличну серију резултата на старту сезоне, лако је код куће победио Пескару, аједан од голова опет је дао одлични Доменико Берарди, "џелат" Црвене звезде у квалификацијама за Лигу Европе..