СЕРИЈА А: Емполи водио, па онда спасавао бод

23.09.2014. 22:43
Lorenco Toneli i Fernando Tores
Лоренцо Тонели и Фернандо Торес / Извор: Бета/АП

У првом мечу четвртог кола Емполи и Милан играли нерешено.

Није било победника у првом мечу четвртог кола Серије А. Емполи и Милан су играли 2:2 (2:1). Домаћи су већ у 21. минуту головима Тонелија и Пућарелија повели 2:0. Смањио је Фернандо Торес у 43. минуту, и то му је био први гол у дресу Милана.

Коначан резултат је поставио Хонда у 58. минуту. До изједначујућег гола домаћи су имали иницијативу и створили неколико одличних шанси, а онда се ситуација потпуно преокренула. Милан је у 62. минуту могао да поведе, али је шут Менеза зауставила пречка. Недуго затим и Торес је био у шанси за гол, а у 80. је покушао Хонда из слободног ударца. Од 86. минута Емполи је играо са десеторицом јер је за само минут Валдифијори добио два жута картона.