LE: Debakl nemoćnog Partizana u Humskoj

23.10.2014. 20:47 23:06
Partizan - Bešiktaš
Partizan - Bešiktaš / Izvor: MN Press

Crno-beli u trećem kolu C Grupe sa 4:0 izgubili od Bešiktaša. Strelci Kavlak, Demba Ba, Ozjakup i Tore.

Posle tri kola Lige Evrope, u C Grupi Partizan ima samo bod, a nije postigao nijedan gol. Nakon loše igre u Grčkoj protiv Asterasa, crno-beli su na svom stadionu pružili još goru partiju. Oni su izgubili od Bešiktaša 4:0 (2:0) i, gotovo sigurno, ostali bez šansi da se plasiraju u nokaut fazu.

Gosti iz Istanbula su krenuli konkretnije, a prvu priliku je imao Gohan Tore u 13. minutu, ali je odlično intervenisao Lukač. Ipak, u 18. minutu je katstrofalno intervenisao. Kavlak je šutirao po sredini i doveo Bešiktaš u vođstvo 1:0.

Posle toga su crno-beli preuzeli inicijativu, ali bez konkretnih pretnji. Mogli su gosti da dupliraju prednost u 28. minutu, ali je šut Torea zaustavila stativa. Potom su dve šanse imali fudbaleri Partizana. Prvo je Drinčić zapretio iz slobodnog udarca, a potom i Živković. Ipak, oba puta se istakao golman gostiju Zengin.

I kada se očekivalo da sudija odsvira kraj prvog poluvremena, Demba Ba je duplirao prednost turske ekipe.

Drugo poluvreme je počelo katastrofalno za srpski tim. Za dva minuta su primili dva gola. Prvo je Ozjakup u 52. minutu postigao treći gol za goste, a u 54. je i Tore bio strelac. To je potpuno dotuklo fudbalere Partizana, koji su do kraja imali inicijativu, ali nijednom nisu ozbiljnije zapretili golmanu Bešiktaša.

STRELCI: 0:1 Kavlak (18), 0:2 Ba (45), 0:3  Ozjakup (52), 0:4 Tore (54).

STADION: Partizana.

GLEDALACA: 12.000.

SUDIJA: Paolo Macoleni (Italija).

ŽUTI KARTONI: Volkov, B. Ilić (Partizan), Sahan, Ramon (Bešiktaš).

PARTIZAN: Lukač, Volkov, Stanković, Ćirković, Stevanović, Pantić, Drinčić (od 61. minuta Marković), B. Ilić, Živković (od 67. Grbić), Lazović (od 61. Ninković), Škuletić.

BEŠIKTAŠ: Zengin, Ramon, Sivok, Franko, Ujsal, Kavlak, Sahan, Hačinson, Ozjakup (od 78. Kojbaši), Tore (od 64. Kojunlu), Ba (od 69. Tosun).

Prenos uživo možete pratiti na Srbijadanas.com:

90. minut - Kraj utakmice.

84. minut - Kao da svi na stadionu jedva čekaju kraj.

78. minut - Poslednja izmena i u Bešiktašu. Izašao je Ozjakup, a ušao je Kojbaši.

76. minut - Branko Ilić je dobio žuti karton.

69. minut - Druga izmena u Bešiktašu. Demba Ba je izašao, a ušao je Tosun.

67. minut - I Treća izmena u Partizanu. Izašao je Živković, a ušao Grbić.

64. minutu - Prva izmena u Bešiktašu. Izašao je Tore, a ušao Kojunlu.

61. minut - Dvostruka izmena u Partizanu. Izašli su Drinčić i Lazović, a ušli Marković i Ninković.

54. minut - GOOOOOL vodi Bešiktaš 4:0. Strelac jre Gohan Tore. Demba Ba je uposlio Torea koji je izašao sam ispred golmana Lukača i bio siguran.

Navijači Bešiktaša
Navijači Bešiktaša / Izvor: Srbija Danas

52. minut - GOOOOL vodi Bešiktaš 3:0. Strelac je Ozjakup. Turski fudbaler je bio gotovo sam u srcu šesnaesterca  i pogodio mrežu.

46. minut - Nastavljena je utakmica.

45. minut - Kraj prvog poluvremena.

45. minut - GOOOOOOL vodi Bešiktaš 2:0. Strelac je Demba Ba koji se odlično snašao u šesnaestercu i šutirao sa leve strane.

43. minut - Volkov je dobio žuti karton.

36. minut - Najbolja šansa za Partizan. Škuletić je prošao po levoj strani, ubacio pred gol, Živković je šutirao, ali se istakao golman Zengin.

32. minut - Drinčić je odlićno šutirao iz slobodnog udarca, ali je golman gostiju bio na mestu.

31. minut - Posle faula nad Drinčićem, Ramon Mota je dobio žuti karton.

28. minut - Nova šansa za Torea, ali je pogodio stativu.

19. minut - Navijači Bešiktaša su posle gola ubacivali baklje na teren.

18. minut - GOOOOOL vodi Bešiktaš 1:0. Strelac je Kavlak koji je šutirao po sredini, a golman Lukač je loše intervenisao.

15. minut - Sahan je dobio žuti karton.

13. minut - Prva šansa za goste. Tore je šutirao sa 18 metara, ali je Lukač bio siguran.

6. minut - Škuletić je bio u šansi, ali ga je zaustavio Sivok.

Stadion Partizana za vreme meča Partizan - Bešiktaš
Stadion Partizana za vreme meča Partizan - Bešiktaš / Izvor: Srbija Danas

1. minut - Utakmica je počela.