NIJE VREDELA NI MAGIJA PORTUGALACA: Srbija je prva u grupi i spremna za četvrtfinale (VIDEO)

06.02.2016. 22:32
Futsal
Futsal / Izvor: MN Press

U borbi za plasman u polufinale naš nacionalni tim igraće sa Ukrajinom.

Futsal reprezentacija Srbije odigrala je poslednju utakmicu grupne faze Evropskog prvenstva u Beogradu, protiv odlične i favorizovane selekcije Portugalije, i pobedila sa 3:1 (strelci Kocić, Rajčević i Simić). Naš nacionalni tim je ranije obezbedio plasman u četvrtfinale, a u narednu rundu će ući sa prvog mesta (šest bodova).

Za plasman u polufinale ekipa selektora Ace Kovačevića igraće protiv Ukrajine, drugoplasirane u grupi B, u ponedeljak u 18.30. Portugalci će igrati protiv Španije koja je prva u svojoj grupi.

MORATE DA POGLEDATE OVE GOLČINE: Počelo je sa "majstorijom" Bugarina (VIDEO)

Golovi su "padali" u prvom poluvremenu, a povela je Srbija. Vodeći pogodak je dao Mladen Kocić, u osmom minutu, a izjednačio je Rikardinjo maestralnim golom (pogledajte OVDE).

NEKI PROBLEMI NISU MOGLI DA SE REŠE: Zvezda i Rusi igrali SAMO 40 minuta (FOTO)

Onda je u 37. minutu, Slobodan Rajčević pogodio mrežu Portugalaca, za 2:1 i oduševljenje u "Areni" u Beogradu. Asistent je bio kapiten Marko Perić. Konačan rezultat je postavio Miloš Simić za potvrdu liderske pozicije. U grupnoj fazi, Srbija je takmičenje završila sa šest, Portugalija sa tri, a Slovenija bez bodova.